top of page
ladiesyl.jpg

SESJE FOTOGRAFICZNE

Stories
oferta

Oferta sesji zdjęciowych

MINI

500 ZŁ

- zdjęcia w studio lub plenerze
- 1 godzina sesji
- 5 ujęć cyfrowych
- dodatkowe zdjęcie 35 zł

 

STANDARD

600 ZŁ

- zdjęcia w studio lub w plenerze
- 1,5 godziny sesji
- 10 ujęć cyfrowych + odbitki 15x23
- dodatkowe zdjęcie 35 zł

 

MAXI

700 ZŁ

- zdjęcia w studio lub w plenerze
- do 2 godzin sesji
- 15 ujęć cyfrowych + odbitki 15x23
- dodatkowe zdjęcie 35 zł

 

Rezerwacja terminu na sesję możliwa jest po wpłacie zadatku (gotówką lub na nasze konto bankowe) w wysokości 100 zł. Pozostała część należności płatna jest w dniu sesji.

W okresie letnim (czerwiec - wrzesień) sesje odbywają się również w plenerze w godzinach od 17:00 do 19:00.


Sesje w naszym studio odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 11:00, dostępni dla Was maksymalnie do godziny 15:00. 
W weekend nie wykonujemy sesji, wyjątkiem są sytuacji, gdy nie koliduje to z naszym kalendarzem ślubnym - wówczas dopłata do sesji, która ma się odbyć w weekend wynosi 150zł. 


Istnieje możliwość dokupienia większej ilości ujęć cyfrowych, dodatkowych odbitek oraz innych foto produktów np. foto obrazów na płótnie, powiększeń wielkoformatowych, a także foto albumów. 
W cenie zawierają się zdjęcia wykonane w obrębie Leszna, jeśli w sesja miałaby się odbyć w innym wybranym miejscu (miejscowości) to należy doliczyć koszt dojazdu w obie strony - 2 zł za kilometr. 

Jeśli chcesz podarować sesję w prezencie, możemy zaoferować imienny bon podarunkowy w cenie 10 zł do ceny sesji. W tym celu po porosimy informację (e-mailowo lub telefonicznie) od kogo i dla kogo jest to podarunek. Osoby obdarowane otrzymają specjalne informacje o tym jak przygotować się do sesji.

Po wykonaniu sesji w terminie 14 dni roboczych przesyłamy link do prywatnej galerii z dostępem na hasło w której zaprezentujemy wybrane przez fotografa tylko najlepsze ujęcia z sesji poddane autorskiej obróbce graficznej. Klient w domowym zaciszu wybiera ujęcia w ilości jakie zostały określone w wybranej i zamówionej ofercie. Po dokonaniu wyboru ujęć w galerii, zdjęcia zostają poddane retuszowi i dalszej korekcie.

W ciągu kolejnych 14 dni roboczych klient otrzymuje informacje o odbiorze gotowych odbitek lub o możliwości pobrania ujęć z linku internetowego.
Istnieje możliwość dokupienia tylko plików cyfrowych lub tylko wywołanych ujęć w formacie 15x23 lub innych formatach, informacje o formatach zdjęć lub powiększeń wraz z cenami, klient otrzymuje w prywatnej galerii w informacjach dodatkowych.

Ujęcia cyfrowe wysyłane do klienta są transferem internetowym, natomiast odbitki są do odbioru w naszej siedzibie: ul. Miśnieńska 7, 64-100 Leszno. Na życzenie możemy wysłać produkty za pośrednictwem firmy kurierskiej  za dopłatą wg. cennika firmy kurierskiej.

Więcej informacji udzielamy zainteresowanym telefonicznie pod numerem telefonu +48 697 953 538 lub e-mailowo studio@dwaaparaty.pl oraz za pomocą naszego konta na facebooku: https://www.facebook.com/dwaaparatypl lub instagramie  https://www.instagram.com/dwaaparaty/

 

bottom of page