top of page
sesja narzeczeńska sesja we dwoje

SESJE NARZECZEŃSKIE 
/ WIECZORY PANIEŃSKIE

Stories
oferta

Oferta sesji narzeczeńskich/ wieczory panieńskie

sesja we dwoje

WARIANT 1

15 ujęć cyfrowych wybranych z sesji, wysłanych transferem plików

Cena:

600 zł

Cena nie zawiera kosztów dojazdu na miejsce sesji.

sesja we dwoje

WARIANT 2

20 ujęć cyfrowych + te same wywołane w formacie 15x23 cm

Cena:

800 zł

Cena nie zawiera kosztów dojazdu na miejsce sesji.

Rezerwacja terminu na sesję możliwa jest po wpłacie zadatku (gotówką lub na nasze konto bankowe) w wysokości 100 zł. Pozostała część należności płatna jest w dniu sesji.

W okresie letnim (czerwiec - wrzesień) sesje odbywają się również w plenerze w godzinach od 17:00 do 19:00.

W weekend nie wykonujemy sesji, wyjątkiem są sytuacji, gdy nie koliduje to z naszym kalendarzem ślubnym - wówczas dopłata do sesji, która ma się odbyć w weekend wynosi 150zł.
 
Istnieje możliwość dokupienia większej ilości ujęć cyfrowych, dodatkowych odbitek oraz innych foto produktów np. foto obrazów na płótnie, powiększeń wielkoformatowych, a także foto albumów.

W cenie zawierają się zdjęcia wykonane w obrębie Leszna, jeśli w sesja miałaby się odbyć w innym wybranym miejscu (miejscowości) to należy doliczyć koszt dojazdu 2 zł za kilometr.

Jeśli chcesz podarować sesję w prezencie, możemy zaoferować imienny bon podarunkowy w cenie 10 zł do ceny sesji. W tym celu po porosimy informację (e-mailowo lub telefonicznie) od kogo i dla kogo jest to podarunek. Osoby obdarowane otrzymają specjalne informacje o tym jak przygotować się do sesji.

Po wykonaniu sesji w terminie 14 dni roboczych przesyłamy link do prywatnej galerii z dostępem na hasło w której zaprezentujemy wybrane przez fotografa tylko najlepsze ujęcia z sesji poddane autorskiej obróbce graficznej. Klient w domowym zaciszu wybiera ujęcia w ilości jakie zostały określone w wybranej i zamówionej ofercie. Po dokonaniu wyboru ujęć w galerii, zdjęcia zostają poddane retuszowi i dalszej korekcie. W ciągu kolejnych 14 dni roboczych klient otrzymuje informacje o odbiorze gotowych odbitek lub o możliwości pobrania ujęć z linku internetowego.

Istnieje możliwość dokupienia tylko plików cyfrowych lub tylko wywołanych ujęć w formacie 15x23 lub innych formatach, informacje o formatach zdjęć lub powiększeń wraz z cenami, klient otrzymuje w prywatnej galerii w informacjach dodatkowych.

Ujęcia cyfrowe wysyłane do klienta są transferem internetowym, natomiast odbitki są do odbioru w naszej siedzibie: ul. Miśnieńska 7, 64-100 Leszno. Na życzenie możemy wysłać produkty za pośrednictwem firmy kurierskiej  za dopłatą wg. cennika firmy kurierskiej.


Więcej informacji udzielamy zainteresowanym telefonicznie pod numerem telefonu +48 697 953 538 lub e-mailowo studio@dwaaparaty.pl oraz za pomocą naszego konta na facebooku: https://www.facebook.com/dwaaparatypl lub instagramie  https://www.instagram.com/dwaaparaty/

bottom of page