top of page

Ważne informacje o sesjach 

 • Warunkiem rezerwacji sesji jest wpłata zadatku na nasze konto bankowe w wysokości 100 zł, następnie prosimy o przesłanie na nasz e-mail studio@michaldudzinski.com potwierdzenia przelewu w pliku pdf. W przypadku sesji, która jest prezentem zapłata należności następuje w momencie odbioru bonu podarunkowego.
   

 • Rozliczenie za sesję następuje w dniu sesji, w przypadku braku zgody na publikację do ceny sesji należy doliczyć 100 zł.
   

 • Termin sesji ustalamy indywidualnie z każdym klientem. W przypadku sesji podarowanych w prezencie czas realizacji to 3 miesiące - po tym czasie nie ma możliwości wykonania sesji w innym terminie. 
   

 • Co ubrać na sesję? - nasze sugestie kolorystyczne znajdziecie tutaj klik
   

 • Na sesje prosimy, aby przyjechać punktualnie nie za wcześnie ani nie za późno. Powiedzenie „im wcześniej tym lepiej” nie sprawdza się w tym przypadku ;) Przed sesją trwają przygotowania, testy światła, wszystko po to aby bez zbędnych przerw pracować dla Was.
   

 • Sesje odbywają się w naszym domowym studio (Miśnieńska 7, Leszno) lub w plenerze. W przypadku gdy sesja planowana jest na dworze a pogoda nie sprzyja naszym planom, wówczas sesję możemy zrealizować w studio lub umawiamy się na inny termin.
   

 • W cenie każdego pakietu naszej oferty zawierają się: nasze umiejętności, użycie profesjonalnego sprzętu, kreatywności, gotowość do pracy, czas poświęcony na wykonanie sesji, czas na selekcję i przygotowanie ujęć, odbitek oraz innych dodatkowych produktów i opakowań, profesjonalnie wyposażone studio, wygodne miejsce dla mam i dzieci, różnorodność dodatków, ubranek, opasek, czapeczek, a także rozmaite tła i rekwizyty.
   

 • Nie oddajemy wszystkich wykonanych zdjęć, z sesji otrzymujecie jedynie wybrane przez Was ujęcia, poddane naszej autorskiej obróbce. Nie ma możliwości otrzymania plików RAW. Wyboru/selekcji ujęć dokonuje fotograf, tylko on decyduje o ilości ujęć, które umieszczone zostaną w galerii internetowej. Fotografie są poddawane delikatnemu retuszowi według zakresu jaki uznamy za właściwy, nie wykonujemy fotomontażu, nie ingerujemy w strukturę odzieży stąd ważne aby ubrania były dopasowane, dobrane kolorystycznie i wyprasowane.
   

 • Gotowy materiał zdjęciowy przedstawiamy naszym klientom w specjalnej fotogalerii internetowej, która pozwoli wybrać Wam zdjęcia w zaciszu domowym. Link do fotogalerii jest aktywny 24 godziny, dlatego ważne jest potwierdzenie otrzymania informacji z adresem do fotogalerii. Fotogaleria posiada intuicyjny formularz zamówień w którym i tylko za pomocą niego należy przesłać nam wybrane numery ujęć. Na stronie z galeria można zamówić dodatkowe ujęcia cyfrowe oraz odbitki, a także inne proponowane przez nas produkty.
   

 • Zamówione/wybrane ujęcia cyfrowe wysyłamy Wam transferem internetowym (do pobrania w ciągu 24h).
  W cenie sesji otrzymujecie zdjęcia w jakości JPG w dwóch rozdzielczościach jako duże pliki cyfrowe do wywołania oraz jako małe pliki cyfrowe do internetu z naszym logo.
   

 • Fotoprodukty takie jak fotoksiążka, fotoalbum projektuje fotograf. Mamy wiedzę praktyczną, która pozwala nam tworzyć książki, tak aby zdjęcia prezentowały się fajnie i były przyjemne do oglądania. Zazwyczaj na stronicy fotoksiązki lub fotoalbumu zamieszczamy się od 1 do 3 ujęć.
   

 • Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 14 dni roboczych.

bottom of page