top of page
tyt_biz.jpg

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA
SESJE BIZNESOWE

sesje biznesowe, sesje wizerunkowe


                   Sesja biznesowa zwana inaczej fotografią korporacyjną jest pokrewną dziedziną fotografii portretowej mającej w odpowiedni sposób wizerunkowo przedstawić zarówno pracowników jak i kadry menadżerskiej.
Jeśli jesteś pracownikiem i potrzebujesz zdjęcia do CV lub aktualnego zdjęcia na profil w Linkedin, Goldenline, Facebook, Instagram, itp., to ta oferta jest dla Ciebie. Jeśli prowadzisz biznes i chcesz podkreślić swoim wizerunkiem swoją działalność, zwiększyć sprzedaż i profesjonalizm to ta oferta jest dla Ciebie. Pracujesz w dużym przedsiębiorstwie i w holu firmy nie ma zdjęć zarządu, warto to zmienić
i zamówić profesjonalną sesję biznesową.
Zdjęcia korporacyjne stanowią już standard
w stopkach mailowych, konsultantów, przedstawicieli oraz opiekunów klientów rozmaitych dziedzin gospodarczych i biznesowych.

 


Wykonujemy sesje wizerunkowe dla trenerów personalnych, właścicieli jednoosobowych firm, członków zarządu i pracowników korporacyjnych. Sesję możemy wykonać
w dowolnym wybranym przez klienta miejscu, posiadamy mobilne oświetlenie studyjne. Służymy pomocą w trakcie sesji sugestią doboru póz. Po wykonaniu sesji zdjęcia zostaną poddane odpowiedniej postprodukcji i nawet w dłuższym okresie czasu jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia o podobnych parametrach.
Ważnym aspektem jest to, że "wszyscy jesteśmy twarzą własnej marki", więc jeśli od dłuższego czasu używasz zdjęcia, które jest już nie aktualne, a może wcale nie posiadasz profesjonalnego wizerunkowego zdjęcia do promocji własnej firmy, to nie czekaj tylko skorzystaj z naszej oferty.

 

bottom of page