top of page
dwaaparaty_566.jpg

FAQ

 • Czy powinniśmy spotkać się z Wami przed dniem ślubu?
  Jesteśmy zdania, że podstawą naszej współpracy jest dobry kontakt, więc zdecydowanie warto abyśmy spotkali się przed ślubem (na żywo albo na wideorozmowie) aby porozmawiać o Waszych planach i oczekiwaniach.
 • Jak wygląda podpisanie umowy/rezerwacja terminu?
  Umowę podpisujemy na spotkaniu lub zdalnie, gdy zdecydujecie że to właśnie my mamy dla Was pracować :) Podpisanie umowy jest zabezpieczeniem naszej współpracy. Zawiera ona szczegółowe informacje, które dotyczą dnia ślubu i późniejszej pracy nad zdjęciami. Termin rezerwowany jest po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku.
 • Jak długo jesteście z nami w dniu ślubu?
  Najbardziej optymalnym czasem jaki spędzamy z Wami w dniu ślubu to 10 godzin, podczas których zbieramy potrzebny nam materiał filmowy i fotograficzny. Czas pracy ustalany jest indywidualnie z każdą Parą, jednak nigdy nie przekraczamy 12h pracy, a kończymy nie później niż o godzinie 0:15 następnego dnia.
 • Jakim sprzętem filmujecie i fotografujecie?
  Nasze filmy nagrywamy bezlusterkowcami Panasonic Lumix, reportaże fotograficzne wykonujemy bezlusterkowcami marki Canon. Używamy obiektywów marki Sigma serii Art , Tamron i Samyang.
 • Jak rozpoczyna się Wasza praca w dniu ślubu?
  W dniu ślubu rozpoczynamy naszą pracę od przygotowań, które najlepiej aby odbywały się w jednej lokalizacji (dom/mieszkanie/hotel itp.) Jedno miejsce przygotowań, pozwala nam skupić się na pracy, zamiast spędzać ten czas w samochodzie jeżdżąc z miejsca na miejsce. Swobodny czas na kreowanie ujęć przekłada się na jakość i ilość ciekawych momentów w reportażu.
 • Co zawiera się w filmie?
  Scenariusz filmu ustalamy wspólnie z narzeczonymi, aby na filmie znalazła się odpowiednia ilość scen z ceremonii, wesela i zabawy.
 • Co składa się na cenę pakietów?
  Na realizację naszych reportaży i sesji ślubnych wkładamy całe serce, zaangażowanie, kreatywność i wieloletnie doświadczenie. W cenie zawiera się: selekcja i obróbka najlepszych ujęć oraz amortyzacja naszego sprzętu fotograficznego.
 • Jak długo czekamy na gotowe zdjęcia i film?
  Czas oczekiwania na Wasz wymarzony film to 120 dni roboczych, staramy się ten czas maksymalnie skrócić, ale zawsze zostawiamy sobie tzw. "bufor".
 • Czy musimy wyrazić zgodę na publikację zdjęć i filmu?
  Wasza zgoda na publikację umożliwia nam prezentowanie naszych prac kolejnym Parom Młodym, które w przyszłości będą poszukiwać fotografa i filmowca na swój ślub. Nasza strona oraz media społecznościowe zawierają nasze prace, dzięki nim pozyskujemy nowych klientów, rozwijamy się i nasza firma może działać dalej.
 • Czy możemy wybrać utwory muzyczne jakie znajdą się w materiale filmowym?
  Wolimy gdy wybór utworów muzycznych pozostawiacie nam :) Znamy się na tym i sądzimy, że tworząc ujęcia a następnie przechodząc do montażu, najtrafniej dobierzemy podkład muzyczny, który odda klimat Waszego dnia ślubu.
 • Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową?
  Sesję możemy wykonać w dniu ślubu, wówczas niepowtarzalne emocje tego dnia pozwolą podczas tej krótkiej sesji wyczarować piękne zdjęcia. Warto aby taką sesję wykonać w otoczeniu sali lub w miejscu bardzo niedaleko oddalonym od miejsca przyjęcia. Jeśli marzycie o sesji nad morzem, w górach albo innym miejscu bliskim Waszemu sercu to chętnie się z Wami tam zabierzemy ale w innym dniu niż dzień Waszego ślubu.
 • Czy wykonujecie sesje zagranicą?
  Tak, oczywiście! Koszt sesji zagranicą, logistyki i noclegu uzgadniamy indywidualnie z Parą Młodą.
 • Czy goście mogą otrzymać nagranie filmu na pendrivie?
  Tak, goście mogą nabyć film na pendrivie w jakości full HD, koszt pendriva wynosi 80 zł. Jest to nośnik typu karta kredytowa z fotonadrukiem.
 • Jakie fotoprodukty możemy dokupić?
  Chętnie domawianym wydawnictwem jest fotoalbum, który standardowo zawiera 10 rozkładówek, oczywiście istnieje możliwość zwiększenia ilości rozkładówek w cenie 100zł za jedną rozkładówkę. Dostępne są również mniejsze fotoalbumy o wymiarach 20x20 cm, które zawierają również 10 rozkładówek. W przypadku zwiększenia ilości rozkładówek w mniejszym fotoalbumie jej koszt wynosi 50 zł za rozkładówkę. Dużą popularnością cieszą się tzw. fotoboxy, czyli pudełko z odbitkami w formacie 15x23 cm. Maksymalna ilość odbitek, jaka mieści się w opakowaniu to 100szt.
bottom of page